Çizgim YAZILIM Mühendislik Şirket Profili
Çizgim Yazılım , 2017 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana internet tabanlı yazılım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Sistem ve yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.
İnternet teknolojileri anlamında, web tasarımı, domain tescili, hosting, interaktif cd tasarımı ve basımı, internet projeleri işlerini başarı ile yürütmektedir.
Web tasarım sektöründe özellikle internet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen Xhtml ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca mobil aygıtlar için ( iphone, android ) yazılımlar hazırlayan bir firmayız.
Çizgim Yazılım Microsoft İşletim Sistemleri ve ağları üzerinde uzmanlaşmış teknik servis ve yazılım ekibiyle teknolojiyi bugünkü haliyle kullanmakta, dünya standartlarındaki güçlü teknik altyapısı ile %100 müşteri memnuniyetinden ödün verilmeksizin yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Web Tasarım, Mobil Uygulama ve Özel Yazılım hakkında uzmanlaşan
Çizgim Yazılımın Serüveni

2009

İlk Adım
Firmamız 2009 yılında şahıs firması olarak Web tasarım ve Özel Yazılım çözümleri ile Ankarada kurulup sektöre ilk adımını atmıştır.

2017

Kurumsallaşma
Çizgim Yazılım hizmetlerine 2017 yılında kendini yenileyerek ve hizmet alanlarını genişleterek tek ortaklı Limited Şirketi olarak kurumsallaşmıştır.

2019

Hem Geliştik Hem Geliştirdik
Sektördeki ilerlemesini yaptığı Özel ARGE Projelerle sağlamlaştıran Çizgim Yazılım, Akdeniz Üniversitesi ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde şube açılışı yapmış ve hizmetlerine devam etmiştir.
10+
Deneyim
100+
Tamamlanan Web Sitesi
50+
Başarılı SEO Hizmeti
100+
Müşteri Memnuniyeti
Open chat